Aktualności

Realizacja projektu "Nauczanie eksperymentalne oraz indywidualizacja nauczania szansą na rozwój szkół z obszarów wiejskich w gminie Gołańcz"

W trzech szkołach Miasta i Gminy Gołańcz tj. w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Morakowie, Szkołe Podstawowej im Mikołaja Kopernika w Panigrodzu oraz Szkole Podstawowej im. dyr. Norberta Przybylskiego w Smogulcu jest realizowany projekt z dofinansowaniem Unijnym pn. "Nauczanie eksperymentalne oraz indywidualizacja nauczania szansą na rozwój szkół z obszarów wiejskich w gminie Gołańcz".

Przystąpienie do projektu ma na celu poszerzenie wiedzy wszystkich uczniów w powyższych szkołach w zakresie wiedzy z przedmiotów ścisłych a także doposażenie sal lekcyjnych oraz podniesienie kwalifikacji nauczycieli.

Partnerm wiodącym jest EURO INNOWACJE Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 02.10.2018
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Anna Skotowska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 03 października 2018 09:05
Dokument wprowadzony do BIP przez: Anna Skotowska
Ilość wyświetleń: 289
03 października 2018 09:07 (Anna Skotowska) - Dodanie załącznika [2_list_informujacy_o_projekcie_wraz_z_fiszka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 października 2018 09:06 (Anna Skotowska) - Dodanie załącznika [1_plakat_golancz.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 października 2018 09:05 (Anna Skotowska) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)