Druki i formularze

Ewidencja zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków

 Uwaga Mieszkańcy Miasta i Gminy Gołańcz.

     Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz informuje, iż zgodnie z art. 3 ust. 3 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U.
z 2013 r. poz. 1399, z późn. zm.), gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne (szamb) oraz ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków.

     W związku z powyższym Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców gminy Gołańcz o wypełnienie stosownego zgłoszenia (ankiety) i jak najszybsze dostarczenie go do Urzędu Miasta i Gminy w Gołańcz do pokoju nr 10, Biura Obsługi Interesantów lub do sołtysa.

     Jednocześnie informuję, że podczas przeprowadzania kontroli posiadanych zbiorników bezodpływowych, będą sprawdzane umowy oraz rachunki potwierdzające wywóz nieczystości ciekłych przez przedsiębiorców, którzy otrzymali zezwolenie Burmistrza Miasta i Gminy Gołańcz na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych z terenu gminy Gołańcz.

Druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Miasta i Gminy Gołańcz – w Biurze Obsługi Interesantów i w pokoju nr 10, u sołtysów oraz na stronie internetowej.

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 6.10.2015 r.
Dokument wytworzony przez: Stanowisko ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Maciej Strzelecki
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 26 października 2015 12:22
Dokument wprowadzony do BIP przez: Maciej Strzelecki
Ilość wyświetleń: 1156
26 października 2015 12:39 (Maciej Strzelecki) - Dodanie załącznika [zgloszzbiornikabezodplywdruk.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2015 12:39 (Maciej Strzelecki) - Dodanie załącznika [zgloszzbiornikabezodplywdruk.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2015 12:37 (Maciej Strzelecki) - Dodanie załącznika [zgloszzbiornikabezodplywdruk.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)