Druki i formularze

Przydomowe oczyszczalnie dotacja

DRODZY MIESZKAŃCY!!!

Jak co roku zachęcamy do skorzystania dotacji jaką oferuje nasza gmina:

 

            O przyznanie dotacji na pokrycie części kosztów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków zgodnie z uchwałą nr XX/193/12 Rady Miasta i Gminy Gołańcz z dnia 27 listopada 2012 r. w sprawie określenia zasad udzielania i rozliczania dotacji celowej z budżetu Miasta i Gminy Gołańcz na pokrycie części kosztów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków mogą się ubiegać właściciele, współwłaściciele, użytkownicy wieczyści lub posiadacze nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Gołańcz. Dotacja udzielana jest w postaci częściowego zwrotu nakładów poniesionych przez wnioskodawcę na zakup przydomowej oczyszczalni ścieków, przeznaczonej do obsługi budynków mieszkalnych, położonych na terenie Miasta i Gminy Gołańcz. Wnioskodawca może uzyskać dotację na zakup przydomowej oczyszczalni ścieków w wysokości 50% kosztów, poniesionych wyłącznie na zakup urządzenia przydomowej oczyszczalni ścieków, jednakże nie więcej niż 2000,00 zł.

Załączniki

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 czerwca 2018 09:59
Dokument wprowadzony do BIP przez: Agnieszka Górska
Ilość wyświetleń: 434
22 czerwca 2018 10:02 (Agnieszka Górska) - Dodanie załącznika [druk_wniosku_zal_nr_1_pos.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 czerwca 2018 10:01 (Agnieszka Górska) - Dodanie załącznika [zgloszzbiornikabezodplywdruk.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 czerwca 2018 10:01 (Agnieszka Górska) - Dodanie załącznika [druk_zakonczenie_budowy__zal_nr_2_pos.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)